Firmy dla wolontariuszy

Autor: admin

Razem z Fundacją Training Projects zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Wolontariat pracowniczy”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wylosować nieodpłatne szkolenia – jako swoisty prezent w zamian za świadczoną przez ich firmę dobroczynność. Dotychczas szkolenia rozlosowano wśród dziewięciu spółek – co miesiąc wylosowywana będzie kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybrać lokalizację kursu, optymalną dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - tematykę treningu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od komunikacji i współpracy, przez myślenie strategiczne albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Jak na razie z oferowanej pomocy skorzystali: Towarzystwo Edukacyjne "Common Knowledge", Fundacja Inicjatyw Lokalnych, Akademia Pedagogiczna im. KEN w Krakowie, Nauka Jazdy Pojazdami Igielski Centrum Szkolenia Mieczysława Igielska.

Wylosowane akcje: Aktywizacja osób po 60 roku życia-szansa na lepsze jutro, Nowe Kwalifikacje-szkolenie personelu służby zdrowia, Wyjść z cienia - program aktywizacji społecznej i zawodowej osób długotrwale bezrobotnych i po 50 roku życia, Uniwersytet Otwarty, Angielski po 40-stce-rozwijanie umiejętności językowych wśród mieszkańców gminy Dopiewo

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszym programie przygotowujemy w obiektach kongresowych, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Pomarańczowy Tren w Bieszczadach i Polski Kasztel w Nysie.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest agencja badawcza Akademia Przywództwa z Poznania. Jest to ekspert w tematyce gier menedżerskich, wyjazdów team building i niektórych treningów kształtowania kompetencji interpersonalnych. W konsorcjum polecamy Państwu poniższe rozwiązania:

- Interaktywne symulacje strategiczne z obszaru zarządzania projektami, planowania strategicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, optymalizacji produkcji a także sprzedaży i polityki handlowej

- Realizowane w plenerze lub budynku projekty team building o zdecydowanie coachingowym odcieniu – fabuły rozwijające umiejętności pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Treningi z zarządzania z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, przywództwo, motywowanie, asertywność, oraz problematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej organizacji zapewniamy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj programy – 15% dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto dla każdego z klientów zrealizujemy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.

Opublikowany: 05.06.2018

Tagi: