HR to ja

Autor: admin

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to dwa obszary, przy jakich większość managerów robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko niektóre przewinienia, jakie spotkać można w firmowych relacjach.


Jeżeli relacje w firmie wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Z pewnością bardzo w pracy pomaga mi wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi kierunek psychologiczny wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni nadal rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Mogę się również zajmować pracami wdrożeniowymi dotyczącymi mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to na początku ochrona informacji o wszelkich sprawach, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do lepszej pracy.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi: